POSIŁKI

Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie posiada własną, nowocześnie wyposażoną kuchnię, a nasze panie kucharki ze swoim talentem dogodzą niejednemu „niejadkowi”. Te dzieci, które wymagają specjalnej diety (alergicy, wegetarianie) otrzymują u nas to, co mogą i lubią jeść. Dbamy o to, aby jedzenie było dla wszystkich przyjemnością. Każdego dnia nasze przedszkolaki mogą kosztować świeżych owoców i w każdej chwili korzystać ze zdrowych napojów. Taka troska bez wątpienia sprzyja dobremu samopoczuciu maluchów. Nasze przedszkolaki korzystają w ciągu dnia z trzech posiłków: śniadania, obiadu i podwieczorka. Przedszkolaki pozostające dłużej w ciągu dnia pod naszą opieką, maja do dyspozycji małe przekąski.